Woman on the Verge

18. července 2011 v 12:21 | ^Lukra^ |  Season 1

Season: 1
Episode Number: 17
Episode Name: Woman on the Verge
Stills: HERE
Soundtracks: HERE
Online: HERE
About: Georgina odhaluje důvod, proč Serena utekla z Upper East Side do internátní školy. Serena je úplně zničená. Aby toho nebylo málo, tak jí Georgie do pití hodí nějaké drogy a S si na nic z předchozí noci nevybavuje a bojí se toho, že mohla provést něco hrozného.

Blair, Chuck a Nate se sejdou a odloží své osobní spory, aby pomohli Sereně van der Woodsen. Ta přijde v podroušeném stavu do apartmánu, kde bydlí Blair. Když se to dozví Lonely Boy, okamžitě se jde na S podívat.

Když se i přes odpor C, N a Blair dostane až k Sereně, tak mu It Girl řekne, že ho v noci podvedla. To však není pravda a tak se všichni diví, proč mu to řekla. Pravdou je, že to co opravdu provedla, je o hodně horší, než nějaká aférka.

Rufus a jeho kapela Lincol Hawk byli pozvaní na koncert, který pořádá hudební časopis Rolling Stone. Na koncertě se má objevit i Georgie s Danem a Vanessou. Nate, Chuck a Blair to zjistí a chtějí si to s ní vyřídit. Na této akci se objeví i Serena a k Rufusovu překvapení i její matka Lily. Vždyť Lil má být dnes na předsvatební slavnostní večeři…


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Fanclub Leighton Meester: