School Lies

17. července 2011 v 21:56 | ^Lukra^ |  Season 1

Season: 1
Episode Number: 12
Episode Name: School Lies
Stills: HERE
Soundtracks: HERE
Online: HERE
Download: HERE (CZ titulky)
About: S, Queen Bee, N a Chuck přichystají soukromou večerní párty u školního bazénu. Všichni pozvou několik lidí, mezi nimi taky Dana a párty může začít. Bohužel se stane nehoda a jeden ze studentů střední školy se zraní.

Nová ředitelka školy k tomu zaujme nekompromisní postoj. Vypátrá toho, kdo celou párty začal a potrestá ho. Díky nahrávce zjistí, kdo na párty byl a taky, že se do bazénu dostala díky klíči. Škola svolá všechny hříšníky, ale nikdo se nepřizná. A tak začnou výslechy. Vypadá to, že ten, kdo celou situaci zavinil, ze školy nadobro vyletí.

Dan přemýšlí, jestli chce riskovat, kvůli nějakému bohatému dítku z Upper East Side. Na rozdíl od těchto privilegovaných dětiček by pro něj vyhazov ze školy znamenal takřka zkázu. S ho přemlouvá, aby nic neřekl, ale Lonely Boy ji neposlouchá. Začne, až když se Serena přizná, že klíče od bazénu měla ona.

Vanessa, která točí dokument o soukromých školách natočí něco, co se neměl nikdo dozvědět. Na kameru zachytí rozhovor Blair a Chucka, o jejich malé aférce. Chuck s Blair se pak předhánějí, kdo kazetu s nahrávkou získá. Kupodivu jí dostanou oba dva, jenže jen jedna je pravá…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Fanclub Leighton Meester: